Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devil May Cry IV návod 1.část

18. 3. 2009

Obrazek

 

DEVIL MAY CRY IV Návod

 

Všeobecné tipy:

 1. Pokud máte příležitost si vylepšit schopnosti mezi misemi nebo u „božských“ soch je velmi důležité dát co nejdříve Nerovi schopnosti "Streak“ a "Split“ protože jsou to velmi užitečné pohyby. Obzvláště "Streak“ přijde vhod v mnoha situacích.
 2. "Air Hike“ (v sekci "Abilities“ v "Power Up“ menu) je nutný pro přístup do mnoha tajných lokací ve hře, jako jsou schované "red orby“ a nebo "blue orb“ fragmenty, takže je vhodné si ho také brzy zvolit.
 3. V základu je Nerova pistole příliš slabá na to aby byla efektivní nebo nějak nápomocná (já ji používám většinou na zpomalování rychlých nepřátel abych je mohl chytit rukou, nebo abych si je držel trochu od těla když jich je víc), zatímco Danteho různorodější arzenál pistolí je dost silný na to aby byl užitečný.
 4. Za Nera budete hlavně používat sečné údery v kombinaci s chytáním démonickou rukou ("Buster Attack“) které způsobuje větší zranění. Správným kombinováním různých úderů mečem a vhodně zapojených chytacích technik (pomocí démonické ruky) se vám neustále zvyšuje stylovost komba ("Style level“). Čím lepší komba provádíte tím víc "Proud Souls“ získáváte.
 5. Pokud se v boji s Bossem zdá, že je Boss omráčen, ve většině případů je to signál k tomu že je na něj možno použít speciální útok démonickou rukou a způsobit mu tak velké zranění.

 

 

Obrazek

 

Mission 01 - Video návod

(zdroj "youtube.com")

 

Boss #1: Dante

 1. Když skončí videíčko budete bojovat proti Dantemu. První polovina je pouze tutoriál. Postupujte podle instrukcí na obrazovce abyste se naučili hru ovládat.
 2. Jakmile začne opravdový boj Váš revolver přestane být užitečný, protože Dante všechny vaše kulky sestřelí aby se jim vyhnul.
 3. Abyste ho porazili používejte jednoduchá komba mečem (trojúhelník) v kombinaci s útoky démonickou rukou (kolečko).  Přestože se vám po boji zobrazí lišta s životy je to stále myšleno jako tutoriál, takže byste neměli mít potíže.

 

Obrazek

 

 

Mission 02 - Video návod

(zdroj "youtube.com")
 

Boss #2: Berial

 1. Nenechte se tímto chlapíkem vyděsit, není až tak těžký jak vypadá. Možná vás to bude stát několik smrtí než okoukáte jeho pohyby ale nakonec ho dostanete bez větších problémů.
 2. Strategie: základem zde je hodně rubat Beriala shora (mečem, nablízko) zatímco budete uskakovat jeho opakujícím se útokům, když mu zasadíte dost ran na chvíli se shrbí a přestane hořet, což je signál abyste vyskočili a použili na něj "Buster Attack“ (Kolečko) až bude na zemi zopakujte to ještě jednou, potom od něj utečte a až budete v bezpečné vzdálenosti vystřelte do něj, vyhnete se tak jeho explosivnímu útoku.
 3. Berialovi útoky: Pokud si Berial připraví meč za záda přichystejte se na odkutálení stranou (R1+Křížek), ani tak se ale nevyhnete pokaždé. Pokud položí ruku na zem utíkejte stále na jednu stranu (na tu na kterou stříkají ze země gejzíry ohně). Když se vzpřímí a začne více hořet dejte pozor protože na vás náhle zaútočí, zkuste mu uhnout kutálením se stále na jednu stranu.
 4. Hlavně nezapomínejte stále sekat a střílet i když jste relativně dál od něj a vyskakovat abyste na něj použily "Buster Attack“ popřípadě nezapomínejte dát po prvním "Busteru“ hned druhý, je také dobré používat přitažení rukou (R1 + kolečko) abyste se dostali výš a mohli ho dobře sekat do horní části těla.

 

Obrazek

 

 

Mission 03 - Video návod

(zdroj "youtube.com")
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář